UKÁŽ SA V
PLNEJ
SILE!
discover EROSINO

Silný účinok aj bez predpisu!

Zabudnite na chémiu a tabletky. Epimedium, tribulus, gingko, ženšen, klinčekovec, či bedrovník sú všetko známe a osvedčené prírodné afrodiziaká. Namiešali sme ich vo vysokej koncentrácii a v správnom pomere tak, aby bolo EROSINO mimoriadne účinné a zároveň bezpečné.

Nesľubujeme nezmysly, ako zväčšenie penisu, alebo zlepšenie v prípadoch kedy zlyhala medikamentózna a intrauretroválokálna terapia alebo intrakavernózna injekčná liečba.

Často je problémom iba fyzické a psychické vyčerpanie, stres a nízke libido. Bylinky v EROSINE pôsobia uvoľňujúco a zároveň rozprúdia krv kde treba.

GARANCIA ÚČINKU

PRE SKUTOČNE SILNÚ EREKCIU

PODPORUJE CHUŤ NA SEX

DODÁVA SEXUÁLNU ENERGIU

PODPORA PLODNOSTI

POSILŇUJE IMUNITU

ZVYŠUJE VÝKON PRI CVIČENÍ

NIE STE V TOM SAMI

Odhaduje sa, že na Slovensku je erektilnou dysfunkciou postihnutých približne 500 000 mužov (1). V Čechách trpí erektilnou dysfunkciou každý druhý muž vo veku od 35 do 65 rokov (2, 3).

Pomohli sme už mnohým z nich a pomôžeme aj vám. S nami nič neriskujete. Sme presvedčení o kvalite EROSINA a klientom zmluvne garantujeme vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti (doposiaľ ani jeden nespokojný klient). Verte nám, že neostanete pri jednej objednávke a budete EROSINO odporúčať aj svojim priateľom.

Výživový doplnok je testovaný v akreditovanom laboratóriu na Slovensku a registrovaný Úradom verejného zdravotníctva SR.

  1. Doc. MUDr. Jozef Marenčák, PhD. Erektilná dysfunkcia a jej liečba. 2017
  2. Marenčák J. Erektilná dysfunkcia v roku 2015. MEDIKOM – mediNEWS. 2015
  3. Pastor Z. Erektilní dysfunkce – etiologie, diagnostika a možnosti terapie. Postgraduální medicína. 2011

POTEŠTE SVOJU ŽENU

EROSINO je skvelým darčekom, ktorým potešíte nielen seba. EROSINO u žien pôsobí uvoľňujúco, relaxačne, zároveň posilňuje sexuálnu túžbu a podporuje plodnosť.

OBJEDNAŤ A VYSKÚŠAŤ

0
% žien

by sa potešilo, ak by ich partner prekvapil EROSINOm